Industry News       English French Dutch Spanish German Russian Italian Portuguese Portuguese Danish Greek Romanian Ukrainean Chinese Polish Korean
Logo Slogan_English

Company News

БЕЛЬГІЙСЬКІ СПЕЦІАЛЬНІ СОЛОДА: НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ В КРАФТОВОМУ ПИВОВАРІННІ

Бельгійські спеціальні солода: нові тенденції та нові можливості в крафтовому пивоварінні представить солодовня Castle Malting в рамках проведення форуму пивоварів.

Директор з маркетингу та продажів компанії Castle Malting Сільвія Шалку презентує учасникам Форуму бельгійські традиції виробництва солоду і сучасні інноваційні рішення в пивоварінні.

Бельгія - це країна пива і рай для цінителів цього напою. З листопада 2016 року бельгійське пиво було визнано ЮНЕСКО культурною спадщиною людства. Тільки в Бельгії пиво виробляють чотирьма різними методами бродіння. Бельгійські пивовари доброджують пиво в пляшках. Бельгійці використовують найбільше більше трав і спецій в пивоварінні.

Солодовня Castle Malting - найстаріша традиційна солодовня Бельгії. У виробництві високоякісного солоду Castle Malting використовує традиційний метод солодування, що займає від 9 до 10 днів, а в якості сировини використовує кращий пивоварний ячмінь в світі. Castle Malting пропонує більше 70 сортів солоду. Це базовий солод, спеціальний просушений солод, спеціальні карамельні солоди, спеціальні обсмажені солоди, пшеничний солод, копчений солод для пивоваріння. Солодовня займається випуском ексклюзивної лінії солоду, солод технічного призначення та солод для віскі. Завдяки унікальному, розробленим фахівцями компанії, обладнанню, Castle Malting застосовує революційні технології у виробництві обсмаженого і карамельного солоду і пропонує широкий асортимент спеціальних сортів з винятковими смаковими і ароматичними властивостями.

За створенням кожного нового продукту компанії Castle Malting стоять роки досвіду, копітка робота фахівців і десятки лабораторних досліджень. Адже бельгійське пиво служить еталоном і джерелом натхнення для пивоварної індустрії і всього, пов`язаного з пивом, в цілому світі.

Нагадаємо, що третій Міжнародний форум пивоварів і рестораторів - 2017 (Весна) відбудеться 6 квітня в Києві в конференц-залі готелю «Братислава» «Конгрес» (м.Київ, ул.А.Малішка, 1). Увечері учасників Форуму чекають презентацію пива і пивного меню в ресторані-пивоварні «Syndicate» (м.Київ, вул. Омеляновича-Павленка 4/6), який виступив Головним Діловим партнером Форуму.

У програмі Форуму - виступи представників відомих українських і закордонних компаній про інновації та передовий досвід в пивоварінні, в першу чергу, для малих і середніх пивоварень, обмін досвідом від власників і головних пивоварів успішних пивоварних проектів України та інших країн, презентація кращих сортів пива від пивоварень України, виставка нових технологій, сировини, обладнання та інгредієнтів для пивоваріння і, звичайно, спілкування, обмін думками і враженнями.

Форум підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.
Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.
Генеральний юридичний партнер: юридична компанія «Пахаренко і партнери».
Генеральний ТВ-партнер - Перший Діловий.
Головний інформаційний партнер: міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації ».
Генеральний інформаційний партнер - Інтерфакс-Україна
Інформаційні партнери - інформаційні партнери - ресторанний портал «Лакомка», журнали «Академія гостинності», «горілчаний редактор», «Beer-box», «Брутто», портали «Ukrnews24.net», «Restaurantnews.com.ua», «Агроньюс »,« Колона »,« Медіа Компас »,« Zavarnik.biz ».

Published: 04/04/2017
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.     Ok     No      Privacy Policy   

(libra 0.8906 sec.)